16 черв. 2017 р.

Дві методичні події червня - Подія перша «Пізнавально- мандрівна»

 Сьогодення задало виклик щодо переосмислення досвіду організації роботи бібліотек на принципах централізації і як застосувати мережеву взаємодію бібліотек в цілях побудови сучасної системи організації бібліотечного обслуговування,  яка б узгоджувалася з  реформою місцевого самоврядування та створення ОТГ. З цією метою 9 червня група директорів ЦБС, ЦРБ, які підвищували свою кваліфікацію на  базі  Вінницького обласного навчально-методичного центру в галузі культури, мистецтв та туризму,  директор  ВОУНБ ім. К.А. Тімірязєва Наталя Морозова і зав. науково-методичного відділу Тетяна
  Марченко  здійснили виїзд  до Летичівської ОТГ.
    Звичайно, таке відвідування розпочалося з екскурсії по Летичівській бібліотеці для дорослих та дитячій бібліотеці.
А далі,  за безпосередньої модерації директорів Хмельницької ОУНБ Катерини Чабан та «Тімірязєвки» Наталії Морозової відбулася предметна розмова щодо впливу децентралізації на функціонування бібліотек  районів, форматів співпраці бібліотек в  ОТГ. У заході взяла участь головний спеціаліст управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької ОДА Ніни Власик.  Хмельничани виступили із презентаціями щодо функціонування бібліотек у 26 ОТГ області, реалізації проекту «Пульс», краєзнавчої діяльності бібліотек.  Директор Летичівської селищної бібліотеки Ольга Дмухівська ознайомила з досвідом реформування та організації роботи бібліотек в громаді, залучення та використання інвестицій у їх розвиток. 
Результатом професійної зустрічі стала  підготовка угоди про співпрацю.

 Окрім цього, наша група відвідали Санктуарію Летичівської Богородиці,

  історико-культурний заповідник «Межибіж»,

хасидське кладовище.

  Щиро дякуємо представникам селищної ради, Хмельницької ОУНБ , директору і колективу Летичівської селищної бібліотеки та  директору державного історико-культурного заповідника «Межибіж» Погорільцю О.Г. за гостинний прийом.


Немає коментарів:

Дописати коментар