23 січ. 2017 р.

Для релаксації після ознайомлення з матеріалами стратегічної сесії щодо децентралізації у сфері культуриБібліотека і читач
есе
 Бібліотекар – провідник,
який допомагає книзі знайти дорогу
                                                  до серця читача.
Ю. Яковлєв

Бібліотека – це машина часу.
Не вірите? Так… адже хто може повірити в те, що невеличка будівля посеред села це машина часу. Переконайтесь самі. Переступіть поріг бібліотеки і… ви вже не в реальному світі, ви мандруєте в просторі і часі.
ЗАЗВИЧАЙ бібліотека це приміщення, в якому стоять на поличках нерухомо книги. Книгозбірня, в якій треба розмовляти тихо, дотримуватись правил поведінки, та навіть боятись бібліотекаря (тому що колись не повернув до бібліотеки книгу)…
АЛЕ саме ви, ЧИТАЧУ, можете оживити все навкруги, саме ВИ можете відкрити в ній великий, неосяжний віртуальний світ, саме ВИ можете потоваришувати з геніями слова і піднятися до їхнього рівня, адже через слово, вони діляться з вами одкровенням.
Поринувши з головою у світ літературних шедеврів, читач мимоволі стає віртуальним учасником подій.
Іван Богун, Роксолана, князь Мишкін, Тимур Коршак,  Наташа Ростова, Тенго Кавана… А ким хочете відчути себе ВИ?
Читач – це експериментатор, це винахідник, це мандрівник, філософ, поет… та навіть космонавт!
Але для того, щоб привести читача у світ літератури, стати провідником серед потоку всебічної інформації потрібен ЧАРІВНИК. І саме бібліотекар той Амур, що вистрелить стрілою і прониже серце читача любовю до книги.
Алла Данилюк, бібліотекар
 села Надросся Погребищенського району

Немає коментарів:

Дописати коментар