30 трав. 2016 р.

Якість процесів та станів у будь-який галузі, визначається якістю управління.Якісне управління можливо лише на довірі. Не буде ніяких змін, розвитку та і стабільного функціонування доки не з'явиться чітка установка на довіру один одному в команді професіоналів.

Тому для всіх інформація:


Згідно проведеного моніторингу  на 30 травня 2016 року,  у кількісному вимірі, мережа бібліотечних закладів Вінницької області склала 935 заклади, що на 1 бібліотеку більше , ніж на 1 січня 2016 року. Зміна в мережі обумовлена реорганізацією клубів-бібліотеки у бібліотеки в селах Дзвониха, Олюхів, Тендерів Тиврівського районів  та ліквідацією бібліотек у селах Салинці Немирівського району, Ступник Хмільницького району. В процесі ліквідації знаходяться бібліотеки сіл Березівка, Романівка Бершадського району, станції Липовець Липовецького району.
Моніторинг оновлення фондів бібліотек області виявив, що за п’ять місяців надійшло 29312 примірників видань на суму 1421,0 тис. грн, з них, 39% - видання придбані за кошти місцевих бюджетів для бібліотек ЦБС міста Вінниці на суму 156,4 тис. грн., обласної бібліотеки для дітей ім. І, Я. Франка -120,0 тис. грн, Гайсинської ЦБС - 75,5 тис. грн, Калинівского району - 43,4 тис. грн, Крижопільської ЦБС – 40,0 тис. грн.

Щодо комп'ютеризації у 2016 році:
 - у Гайсинському районі  придбано 17 комп’ютерів і 7 бібліотек ЦБС підключено до мережі Інтернет, а в цілому вже 49 % бібліотек від загальної кількості мають доступ до інтернету;
- придбано і підключено до мережі Інтернет комп'ютери для Кремінської сільської бібліотеки Могилів- Подільського району, Демидівської сільської бібліотеки Тростянецького району, Жданівської сільської бібліотеки Хмільницького району, ще один комп’ютер для Холодівської бібліотека-філії Тульчинської ЦБС, Мурованокуриловецької ЦРБ;
- отримали комп’ютери Пустівецька, Порицька, Липятинська сільські бібліотеки Хмільницького району;

- підключено до Інтернету 3 комп’ютери Оратівської ЦРБ, Війтівської сільської бібліотеки Бершадського району; 
-  Вінницькою міською ЦБС виграно і реалізовується проект Technology Nation від фонду BrainBasket, де надано 12 комп’ютерів.
Немає коментарів:

Дописати коментар