28 лип. 2014 р.

Літо з книгоюСьогоднішній день наповнений яскравими моментами, цікавими подіями та несподіванками. У наметовому містечку варять "бібліоварення", бібліотекарі відділу документів із гуманітарних, технічних та природничих наук у рамках акції "Літо з книгою" вийшли у парк ім. Горького. Ну а ми, бібліотекарі науково-методичного та бібліотекарі відділу наукової інформації та бібліографії попрямували у сквер Козицького. Для місцевих жителей було проведено вікторину про Вінниччину "Я тут живу". Вінниччани активно брали участь у вікторині та охоче записувались до бібліотеки. Найактивніші нагороджувалися солодкими призами, а ті хто найбільше дав правильних відповідей отримували магнітики з визначними місцями нашого рідного міста. Усі бажаючі могли долучитись до процесу створення ляльки-мотанки. Як дорослі, так і діти, хотіли спробувати власними руками зробити ляльку-мотанку. 2 коментарі:

  1. Шановні колеги! Вітаю з блогерською відзнакою Liebster Blog Award. Її отримує один блогер від іншого за проведену роботу. Подробиці читайте тут: http://mistorykharkiv.wordpress.com/2014/09/12/блогерська-відзнака/

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Я напевно запізно побачила Ваше повідомлення, але з радістюприйму відзнаку! Але, чи не могли б Ви детальніше пояснити, де мені відповідати на Ваші запитання???

      Видалити