20 лист. 2013 р.

Доброго дня! Трішки із запізненням, та все ж-таки, хочеться розповісти Вам про події нашого професійоного життя, що відбувались у стінах Бібліотеки у вересні. Зокрема, про бібліотечний форум, гостями якого були багато хто з Вас. Шукайте себе на фото :) 
Для бібліотечної спільноти України початок осені асоціюється не лише із золотою палітрою природи, а й з професійним святом – Всеукраїнським днем бібліотек. Саме цій події був присвячений ІІ обласний бібліотечний форум «Публічні бібліотеки регіону: нові реалії і вічні цінності», який зібрав у стінах обласної бібліотеки представників книгозбірень з усіх куточків Вінниччини.
Форум розпочався із виступів почесних гостей. Привітали присутніх та вручили грамоти кращим бібліотекарям року заступник голови Вінницької обласної державної адміністрації Любов Спірідонова та заступник начальника управління культури і туризму Вінницької облдержадміністрації Галина Куделя.
Додала урочистості форуму святково оформлена зала, де на стендах і виставкових стелажах були розміщені творчі роботи  учасників обласного конкурсу «Бібліопрояв», що проводився з метою підтримки та стимулювання інновацій у діяльності бібліотек регіону. Кульмінаційним моментом стало оголошення його підсумків та нагородження переможців, які змагалися у трьох номінаціях:
- на краще видання з популяризації читання «Читання – always (завжди)!» – для бібліотек обласних, районних, міських, сільських та навчальних закладів;
- на кращий бібліотечний плакат «Бібліопостер» – для районних, міських книгозбірень та бібліотек навчальних закладів;
- на кращий бібліотечний блог «Блог-The Best!» – для сільських бібліотек.    
Приємно, що конкурс викликав надзвичайну зацікавленість та активність серед працівників книгозбірень, і це, найкращим чином відобразилось на конкурсних роботах.
Усі переможці отримали почесні грамоти управління культури і туризму Вінницької обласної державної адміністрації та подарунки від громадської організації «Асоціація бібліотек Вінниччини», які вручила президент цього об’єднання, директор Вінницької ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва, заслужений працівник культури України Наталія Морозова.
За підсумками діяльності книгозбірень області останніх двох років та результатами роботи форуму було прийнято Резолюцію.
Святковий настрій зібрання доповнили спів вокального чоловічого ансамблю «Бревіс» Вінницького училища культури і мистецтв ім. М. Леонтовича та жартівлива інсценізація «Сторінки історії бібліотеки села Побережне» у виконанні колег із ЦБС Вінницького району. А ще присутні на зібранні переглядали  відеоролик про життя бібліотек області, стали учасниками акції «Читацькі уподобання» та відповіли на питання бліц-вікторини.
Свято минуло, та хочеться побажати бібліотекарям вагомих успіхів у благородній праці, доброго здоров’я і творчого натхнення, щедрих меценатів. А користувачам, які щодня переступають гостинні пороги книгозбірень, − цікавих відкриттів у Всесвіті книги, постійного духовного збагачення.


Немає коментарів:

Дописати коментар