17 лип. 2015 р.

Вебінар на тему: «Розширення можливостей внутрішньо переміщених осіб: повернення до зайнятості та соціальна незалежність».

                    До уваги внутрішньо переміщених осіб! 

20 липня об 11.00 відбудеться вебінар на тему: «Розширення можливостей внутрішньо переміщених осіб: повернення до зайнятості та соціальна незалежність». 

Захід організовується Вінницьким обласним центром зайнятості спільно з Вінницькою обласною універсальною науковою бібліотекою ім. К. А. Тімірязєва. 

Приєднатися до вебінару можуть усі бажаючі за наступним посиланням - https://meet.lync.com/ounbvinnytsia/olgavst/0IZZG0IR. Крім того, на базі сільських та районних бібліотек Барського, Іллінецького та Тульчинського районів буде організовано доступ до вебінару. 

Ведуча вебінару Світлана Ходакова – тренер, голова правління Вінницького об’єднання обласних громадських організацій «Відкрите суспільство» розповість про ключові складові відновлення власних ресурсів для успішної особистої та професійної самореалізації, швидкого повернення до зайнятості через працевлаштування чи зайняття підприємницькою діяльністю, адаптації в новому соціально-культурному середовищі. 

У рамках вебінару відбудеться презентація ГО «Об`єднання переселенців «Спільна справа» – єдиної в Вінниці та Вінницькій області офіційно зареєстрованої громадської організації, яку започаткували самі переселенці з Донецької, Луганської областей та АР Крим з метою об`єднання людей для спільного вирішення повсякденних проблем (презентацію проведе заступник голови ГО «Об’єднання переселенців «Спільна справа» Світлана Дмитрієва). 

Виконавчий директор Спілки підприємців «Стіна» Ірина Килимник проінформує учасників вебінару про створений координаційно-консультаційний центр по наданню допомоги внутрішньо-переміщеним особам для надання: 

- консультацій з розвитку бізнесу по започаткуванню власної справи; 
- юридичних консультацій по започаткуванню бізнесу; 
- послуг з бізнес-планування та супроводу бізнесу; 
- працевлаштування. 

Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до вебінару!

Немає коментарів:

Дописати коментар